YILMAZ PROSES TEKNOLOJİLERİ DETAY MÜHENDİSLİĞİ MADENCİLİK DANIŞMANLIK İNŞ. LTD.ŞTİ.

İNŞAAT SANAYİ

Yılmaz Proses Teknolojileri Detay Mühendislik, Madencilik , Danışmanlık, İnşaat Limited Şirketi 2012 yılında ticari faaliyetine başlamış genç ve dinamik bir şirkettir.

Şirket ortaklarımız ve ekibimiz bugüne kadar cevher hazırlama sektöründe çok sayıda proje içerisinde yer almıştır. Madencilik sektöründe proje tasarımı, mühendislik, ekipman tasarımı ve uygulamalarında 19 yıllık bir tecrübeye sahibiz.

Firmamızın çekirdek personeli bu projelerde uluslararası uzmanlarla birlikte çalışarak süreç içerisinde kendilerini yetiştirmiş mühendislerden oluşmaktadır.

Firmamız, mühendislik, ekipman tedariki hizmetleri yanında; bu ekipman ve tesisleri bizzat çalıştırıp hizmete alma, olası problemleri çözme konularında faaliyet göstermekte; maden sektöründe önemli girdi ve hizmetleri sağlayan bazı uluslararası kuruluşların temsilciliğini yürütmekte ve bu kuruluşlarla ortak projeler yapmaktadır.

Projelerimiz uluslararası standartlarda mühendislik ve üst düzey teknolojik kontrol sistemleri içermektedir.

Şirketimiz:

Proje Tasarımı,
Temel Mühendislik,
Detay Mühendislik,
Sistem Kontrolu,
Enstrümatasyon/Otomasyon,
Tasarımı,
Paletli Besleyici,
Tikiner,
Flotasyon Tesisleri,

Çamur Pompası

Konularında faaliyet göstermekte; maden sektöründe önemli girdi ve hizmetleri sağlayan bazı uluslararası kuruluşların temsilciliğini yürütmekte ve bu kuruluşlarla ortak projeler yapmaktadır.

YPT, ISO 9001:2008,  EN ISO 3834-2, OHSAS-18001, EN 1090-2 belgelerine sahiptir.

ÜRETİM

ALANLARI

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 29 EKİM CAD. NO:51
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 387 19 17
+90 312 387 19 16
http://www.ypt.com.tr
info@ypt.com.tr

TOP