İSTEM MEDİKAL TIBBİ CİHAZ VE SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

SAĞLIK HİZMETLERİ

İstem Medikal 1995 yılından itibaren medikal sektörde satış ve pazarlama ağırlıklı faaliyet gösteren bir firmadır.Yılların deneyimi ve birikimini üretimde değerlendirmek amacıyla pazarlamasını yaptığı ürünleri üretmek için 2007 yılında üretim merkezini kurmuştur.Üretimde yeni olmasına karşın bilgi birikimi,sektör tecrübesi,deneyimli ekibiyle dünya standartlarında hidrofilik katater üretimi yapmaya başlamıştır… Üretimde kaliteyi ve bilimsel desteği önemseyen bir yapı ile üretimde her geçen gün başarı grafiğini yükselten bir yapı oluşturmuştur. SAN-TEZ ve TÜBİTAK gibi bilimsel organizasyonların Ar-GE desteklerini almayı başarmış, Üniversitelerimizin güçlü akademisyen kadrolarından  bilimsel destekler almıştır. Bugün ihracat yapan bir firma olarak, sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur. Türkiye’de ve dünyada sağlık sektöründe ürettiği ürünlerle kaliteyi,kendini geliştirmeyi,insan sağlığını korumayı amaç edinmiş, üretimini ve ürettiği ürünleri geliştirmeyi ilke edinmiştir.Üretimde kaliteyle birlikte ürettiği ürün kalemlerinide geliştirmek her yıl yeni gruplarla büyümeyi hedef edinmiştir.

Anadolu Organize Sanayi bölgesinde İSTEM MEDİKAL fabrikasında 6000 M2 kapalı alanda üretim yapmaya devam etmektedir.

Üretim safhasında çalışan ekibimizinde sürekli geliştirilmesine yönelik hizmet içi eğitimlerle üretimimizi detekliyoruz. Teknolojideki gelişmeleri ve otomasyon teknolojisini adım adım takip ederek üretimimiz için gerekli sistemleri üretimimiz için kullanıyoruz.

Hidrofilik sonda, Antibakteriyel Hidrofilik sonda, kullanıma hazır hidrofilik sonda, Lubrikant Jel, Hyacyst İnstilasyon Materyali üretmektedir.Yeni Argelerle Medikal Sektörde yoluna devam etmektedir.Üretimin bütün safhalarında kendi öz kaynaklarını üreten ve kullanan bir üretim departmanını oluşturduk. EN ISO 9001:2000 ve EN ISO:13485:2012 kalite belgelerinede sahip olan İSTEM MEDİKAL üretimde öncü olmayı amaç edinmiştir.

ÜRETİM

ALANLARI

DEXELL VUR

DEXELL SUI

HYACYST

AQUA TOUCH

HOMECATH

LUBRAGEL

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 29 ekim Caddesi No:39
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 5394 5562
+90 312 394 5564
http://istemmedikal.com
info@istemmedikal.com

TOP