GÜVEN ENDÜSTRİ MAKİNE İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

MAKİNA SANAYİ

1968 yılında Mehmet AYDAR tarafından Ankara Ata Sanayi’de küçük bir torna atölyesi olarak kurulmuştur. İlk yıllarda muhtelif talaşlı imalat ve yedek parça üretimi ile çalışmalarına devam etmiş, 1980’li yıllarda Türkiye’de yeni başlayan Hazır Beton Sektörü ile birlikte Beton Pompaları ve Transmikser Yedek parçalarının yan sanayi üretimine başlamıştır.

1992 yılında merkezini OSTİM Organize Sanayi bölgesine taşıyan firmamız üretimlerini arttırarak Beton Pompa ve Mikser Yedek parçaları konusunda yüksek kalitede ki ürünleri ve ürün çeşitliliği ile güvenilir bir marka olma yolunda hizmetlerini sürdürmüştür.

2008 yılından itibaren Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde 7,000m2 kapalı alana sahip, güçlü fabrikasında tecrübeli kadrosu ile üretimlerine devam etmektedir.

İleri teknoloji makine parkı, kaliteli ürün çeşitliliği, hızlı ve stoktan sevkiyat, başarılı çözümler, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, dürüst çalışma prensipleri ile üretici firma olarak; kendi alanında Türkiye’de ve Dünya da haklı bir konumdadır.

Yakalamış olduğu Güven ve başarı neticesinde, firmamız ürünleri dünyada 30 dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Her geçen gün en yeni üretim teknolojilerini kullanan Güven Endüstri Makina A.Ş. üretim kapasitesini artırarak, yeni ürün çeşitleriyle büyümesine devam etmektedir.

ÜRETİM

ALANLARI

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 12. Cad No:8
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 267 16 16
+90 312 267 16 34
http://www.guvenmachinery.com
info@guvenmak.com

TOP