ERCE TAŞIMACILIK ENERJİ İNŞAAT İMALAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİC. LTD. ŞTİ..

İNŞAAT SANAYİ

Erce Enerji olarak 2004 yılında doğalgaz sektöründe endüstriyel tesis dönüşümü, boru hattı, anahtar teslim altyapı işleri yaparak başladığımız faaliyetlerimize ek olarak Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’nde kurmuş olduğumuz ve Gaz Basınç Düşüm Ve / Ya Da Ölçüm İstasyonları, filtre ve eşanjörler, basınçlı kaplar ürettiğimiz fabrikamızda devam etmekteyiz.

Erce Enerji;

Doğalgaz sektöründe ki TECRÜBESİYLE,

Projelerin ilk aşamasından son aşamasına dek müşterilerin gereksinimlerini ve taleplerini teknik şartnamelere uygun olarak yerine getiren alanında PROFESYONEL ÇALIŞANLARIYLA,

Sertifikalı malzemeleri ve gerekli tüm kalite belgeleri ile sahip olduğu KALİTE GÜVENCESİYLE,

Teknik destek, bakım/onarım hizmetleri, ürün eğitimi sunulan SATIŞ SONRASI DESTEĞİYLE,

Siz değerli çalışma ortaklarına aktif ve kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sektöre öncülük eden, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi uygulamalarla sektörü yönlendirmek, faaliyet gösterdiğimiz bölgeye sosyal sorumluluk anlayışı içeresinde değer katmak, müşteri memnuniyeti ilkesi ile büyüyen ve markalaşan bir yapı oluşturmaktır.

KALİTE-ÇEVRE-ISG POLİTİKAMIZ

Firmamız, değişen ve gelişen müşteri isteklerine tam uygunluk ilkesiyle, faaliyet gösterdiği her alanda yenilikleri takip ederek bu yeniliklere öncülük etmeyi görev edinmiştir.

Toplam kalite ve çevre yönetimine ulaşmak için uluslararası kabul görmüş standartlara her zaman uymayı ve kurulan kalite-çevre-ohsas sistemini sürekli geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir.

Proseslerimizin her evresinde ölçülebilir gelişmeler sağlamak, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olmak, hedeflerle ilerlemek, çevreyi ve çalışan sağlığını korumak ürünlerimizde ve tüm kaynaklarımızda gelişimin sürekliliğini sağlamak kalite-çevre-ısg politikamızı oluşturmaktadır.

Çevre koruma çalışmalarımızı sürekli geliştirerek adımızı en iyi şekilde duyurmak ve tüm faaliyetlerimizde çevre koruma anlayışımızdan ödün vermeden her zaman mevcut yasa ve yönetmeliklerin öngördüğünün üzerinde bir duyarlılıkla gerekli önlemleri alarak sürdürmek

Hedefimiz olacaktır.

ÜRETİM

ALANLARI

Gaz Basınç Düşüm ve Ölçüm İstasyonları (RMS)

Boru Hattı ve Endüstriyel Tesis Dönüşümü

Pig Kovanı (Atıcı ve Alıcı) Sistemleri

Isı Eşanjörleri

Filtreler

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 7. Cad No:17
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 230 63 01
+90 312 230 63 05
http://www.erceenerji.com
info@erceenerji.com

TOP