EAG DEMİR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

DEMİR, ÇELİK, KUMLAMA

Şirketimiz 1988 yılında kurulmuş olup; her türlü demir ürünleri ile ilgili satış, pazarlama ve ithalat konularında faaliyet göstermektedir. Başlıca ürünlerimiz DKP soğuk saclar, sıcak saclar ,boru-profil ,lama silme ,köşebent ve NPI - NPU gazaltı ve direnç kaynak makinaları, kablo taşıyıcılar ve kablo merdivenleri askı elemanları elektrodlar inşaat demirleri yüksek gerilim askı ve gergi takımları imalat mümessillik ve taahhüt hizmeti vermekteyiz. Merkez ve şube binalarında, açık ve kapalı sahalarında, geniş ürün çeşidi, yüksek stok kapasitesi ile hizmetinizde olan firmamız; gerek uygun fiyat politikası, müşteri memnuniyeti, kalite standartları ve gerekse güçlü- güvenilir yapısı ile sektörde haklı bir yer edinmiştir. Kurucumuz ve yönetim kurulu başkanımız Sn. Erdoğan BAYRAKTAR’ ın düsturu 'Cüzdanı değil bilançoyu zenginleştirmek, kişisel değil kurumsal varsıllaşmaktır. Şeffaflık temel ilkedir, sizi tanısın, tanımasın mali verilere tablolara her bakan sizi görebilmelidir’ şeklindeki ifadesi şirketlerimizin değişmez kuralıdır.

Sektörde ve piyasalarda sağlamış olduğumuz güven ve istikrarın en temel nedeni bu kuralı harfiyen uyguluyor olmamızdır. Globalleşen dünyamızda; ulusal ve uluslararası bankacılık ve finans çevreleri ve sektörde tanınmamız ve geniş olanaklar elde edebilmemiz de bu düstur sayesinde olmuştur. Konjonktürü değerlendirerek para ve mülk sahibi olmak pek çok firmaya kısmet olabilir. Ticari faaliyetlerin temel amacı budur.

Bize göre aslolan güven, istikrar ve her koşulda değerli bir isme sahip olmak, ticaretin asıl güzel yüzü; tatlı meyvesidir. 21 yılı aşan bu süre zarfında gün oldu ciddi maddi zararlara da uğradık ama gerek piyasalarda, gerek işyerimiz bünyesindeki görev ve taahhütlerimizi hiç geciktirmedik; unutmadık.

Bu doğru hedefin faydalarını yürüdüğümüz yollar ve yıllar süresince hep gördük.

ÜRETİM

ALANLARI

Çelik Ürünleri

U Profiller

Boru Profiller

Köşebent, Lama - Silme

Avrupa Kesit Eğik Flanş

Sıcak Haddelenmiş Çelik

Yassı Çelik

TANITIM

VİDEOSU

  • Profil Gücü

OSB ADRES

Ostim San. Sit. 58. Sok. No: 13-15-17-19
Yenimahalle, Ankara, Türkiye‎
+90 312 354 0708
+90 312 354 5303
www.eagdemir.com
info@eagdemir.com

TOP