BTO MOBİLYA DEKORASYON TEKSTİL İNŞ.İTH.İHR.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

BÜROCENTER 2005 yılından beri ofis mobilyası başta olmak üzere okul, kamp, yurt ve şantiye mobilyaları tedariği ile ticaret hayatına atılmıştır. Her geçen yıl ofis, okul, yurt ve şantiye mobilyası çeşitliliğini arttırarak geniş bir yelpazeye hizmet verecek şekilde kendini geliştirmiştir. Türkiye ve dünyanın her köşesine ürün gönderen bir firma haline gelmeyi başaran Bürocenter, kısa süre zarfında yurt içi ve yurt dışında 6000’i aşkın müşteri portföyüne ulaşmayı da başarmıştır.

Halihazırda firmamız Ankara’daki Genel Merkez binası, Showroom’u, Depolama ve Servis tesislerinde yerli ve yabancı müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Ürün çeşitliliğimizin fazla olması ve müşterilerimizin de farklı sektörlerde yer alması sebebi ile tüm ekiplerimiz müşterilerimize sağlıklı çözümler üretmek adına itina ile çalışmaktadır.

BÜROCENTER olarak alt grup firmamız olan BTO Mobilya ile ofis mobilyaları kapsamında başta masa, sandalye, oturma grupları ve dolaplar olmak üzere her çeşit ofis donanımını ilk elden müşterilerimize sunmaktayız. Okul, yurt ve şantiye donanımları anlamında da okul sırası, öğretmen masa ve dolapları, ranzası, yatağı ve soyunma dolapları ile tüm tefrişatı müşterilerimize sunabilmekteyiz.

BÜROCENTER markası çalışmalarını sürdürdükçe dünya çapında daha da tanınmaya ve ilgi görmeye devam etmiştir. Müşterilerinden gelen talep, şikayet ve öneriler firmamıza yön göstermiş ve bugünlere gelmemizde en büyük etkiyi sağlamıştır.

BÜROCENTER tarafından tasarlanan ürünler; proje ve konseptin analizi, araştırma, eskiz, etüt ve tasarımlarıyla başlayıp, tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilmiştir. Bu hizmetlerde amaçlanan; yalnız özgün bir ürün oluşturmak değil, aynı zamanda müşterinin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru ürün seçimi ile akıllı üretim metotları ve detay çözümler geliştirmektedir.

BÜROCENTER ve BTO olarak amacımız; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde; ürünlerimizi dünyaya hızlı, etkili ve kullanışlı bir şekilde tanıtmak ve dünyaya açılan kapılarımızı daha çok genişletmektir.Tasarım; vizyon, bilgi birikim ve yaratıcılık gerekmektedir. Bunların ötesinde, detay çözebilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, bu tasarımı başarılı bir ürünün ya da mekanın başarısını uygun bir biçimde taşıma anlamında önemlidir. Firma olarak kaliteli ürünün ve kaliteli hizmetin; kaliteli müşteriye ulaşmak anlamına geldiğine; ve kaliteli müşterinin de firmamıza değer kattığı vizyonu ile çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ÜRETİM

ALANLARI

Ofis Mobilyaları

Koltuklar

Kanepeler

Okul Mobilyaları

Yemekhane Mobilyası

Yatakhane Mobilyası

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 30 Ağustos Cad. No:21
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 441 1666
+90 312 441 1467
http://www.burocenter.com.tr
info@burocenter.com.tr

TOP