ADER SAVUNMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

SAVUNMA SANAYİ

ADER SAVUNMA A.Ş., ülkemiz sanayisine ve ileri teknoloji üretimine hizmet vermek adına, alanında uzman bir ekibin güç birliğinin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

ADER SAVUNMA A.Ş; Sektörün içinden gelen kurucu kadronun uzun ve detaylı çalışmaları ile sektörün ihtiyacına yönelik yapılan analizler neticesinde ana faaliyet konusunu endüstriyel kaplama ve yaş boya hizmetleri olarak belirlemiştir.

Anadolu Organize Sanayi bölgesinde gerçekleştirilen 6500 metrekarelik tesis yatırımı ile ülkemiz sanayisine olan inancını tescilleyen ADER SAVUNMA A.Ş., faaliyet alanlarında kendisine prensip edindiği hizmet ve kalite anlayışı ile kısa sürede farklı bir konuma erişmiştir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ADER SAVUNMA A.Ş., hizmet verdiği sektörlerin gereksinimlerini yakından takip ederek, değişen ve gelişen şartlar doğrultusunda kendisini yenilemeyi ilke edinmiştir.

ADER SAVUNMA A.Ş., kısa sürede takdir kazanan iş anlayışı ile uluslararası alanda da dikkat çekmeye başlamıştır. Bu ilgi neticesinde, 2014 yılı itibari ile, dünyanın sayılı PCB (Baskılı Devre Kartı) üreticilerinden İtalyan Finmasi Group bünyesindeki CISTELAIER ve TECHCI firmalarının Türkiye distribütörü olmuştur.

Özellikle Türk savunma sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarını ve uluslararası işbirliklerini arttırmak yolunda iş geliştirme faaliyetlerini devam ettiren firmamız, sektöre farklı bir soluk getirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

ÜRETİM

ALANLARI

Metal Kaplama

Yaş Boyama

PCB Çözümleri

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 3. Cad No:4
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 502 0600
+90 312 502 0603
http://www.adersavunma.com
info@adersavunma.com.tr

TOP