İletişim ve Destek

 

Site ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için lütfen destek [ @ ] anadoluosb.org.tr  adresi ile iletişime geçiniz.

Çalışma Saatleri

Pzt-Cm 9:00 - 17:00
Cmt - 9:00 -  13:00
Pazar günleri kapalı !

BAŞKAN TUNCAY GENÇ İŞADAMININ ÖDÜLÜNÜ VERDİ

Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD)’nin kuruluşunun 24. Yıldönümü’nde Bölgemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, genç iş adamının ödülünü verdi.

Bilkent Otel, Sakarya Balo Salonu’nda düzenlenen OSİAD’ın 24. Kuruluş yıldönümünde başarılı işadamlarına, girişimcilere plaket ve ödül verildi. OSİAD’ın gecesinde konuşan bölgemiz Yönetim Kurulu başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay; “OSİAD, bizim de içinde bulunduğumuz, çalışmalarıyla gurur duyduğumuz, örnek aldığımız bir kuruluşumuz. ”dedi.

“Yıllar önce Ostim’de küçük bir yerde kurulan OSİAD, bugün büyüdü ve her geçen gün büyümeye devam ediyor” diyen Tuncay, şunları kaydetti: “24 yıldır yılmadan, yorulmadan, sanayici için, üretici için çalışan OSİAD, birçok organize sanayi bölgesinin kurulmasında da ön ayak olmuştur. Biz Anadolu Organize Sanayi Bölgesi olarak, OSİAD’ın bir üyesi olmaktan mutluyuz ve böyle bir kuruluşun içinde yer almaktan gurur duyuyoruz. OSİAD’ın yaş günü kutlu olsun.”
Bölgemiz yönetim kurulu başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, OSİAD üyeleri tarafından seçilen yılın en’lerinde en iyi girişimci ödülünü takdim etti.

DİCLE TUNCAY’A PLAKET

Kuruluşunun 24. Yıldönümünde yeni üyelerini de unutmayan OSİAD, yeni üyelerini de ödüllendirdi. OSİAD’ın yeni üyeleri arasında yer alan bölgemiz yönetim kurulu başkanımızın kızı Dicle Tuncay’a da plaket verildi.
OSİAD yönetim kurulu üyeleri ve OSİAD’ın yeni üyeleri, sahnede 24. Yıldönümü pastasını birlikte kestiler. OSİAD’ın gecesine katılanlar, gece geç saatlere kadar gönüllerince eğlendiler.

ÜST