İletişim ve Destek

 

Site ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için lütfen destek [ @ ] anadoluosb.org.tr  adresi ile iletişime geçiniz.

Çalışma Saatleri

Pzt-Cm 9:00 - 17:00
Cmt - 9:00 -  13:00
Pazar günleri kapalı !

Bölgemizden Haberal’a ziyaret

Bölgemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Çankaya eski Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz, Bölge Müdürümüz İhsan Gökçınar, bölgemiz müteşebbiş heyet üyelerinden Erdoğan Bayraktar, Ahmet Kurt, Kenan Ersoy, Rıfkı Güvener, Mertcan Ateş, , İbrahim Taner Aktaş,

Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Danışmanı Zeynep Kürklü, geçtiğimiz günlerde bölgemiz ile Başkent Üniversitesi arasında imzalanan protokol üzerine Başkent Üniversitesi kurucu rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal’ı ziyaret etti.

Bölgemiz tarafından gerçekleştirilen iade-i ziyarette; bölgemiz içerisine kurulması kararlaştırılan Başkent Üniversitesi Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Polikliniği’nin Mayıs ayı sonuna kadar faaliyette olacağı konuşuldu.
Öncelikli olarak Başkent Üniversitesi Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Polikliniği’nin faaliyete başlayacağı, ve meslek yüksekokulunun bazı bölümlerinin de bu eğitim dönemine yetiştirilmesi planlandı.

Gerek bölgemizin, gerekse diğer sanayi bölgelerinin yaşadığı kalifiye eleman sıkıntısını dile getiren bölgemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay; Bölgemiz ve Başkent Üniversitesi olarak büyük bir adım attıklarını vurguladı. Tuncay; “İmzaladığımız bu önemli protokolle hem eğitim gören öğrencilerimizin hem de sanayicimizin yüzü gülecek. İş garantili eğitim vermiş olacağız” dedi.

Sanayicinin kalifiye eleman bulma sıkıntısına kulak veren ve destek sağlayan Başkent Üniversitesi’ne teşekkür eden Bölgemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay; Siz üniversite olarak bizim bu isteğimize karşılık verdiniz ve çok önemli bir protokolü birlikte imzaladık. Biz sanayiciler olarak kalifiye eleman sıkıntısı çektiğimizi anlattık ve siz de üniversite olarak bizim bu çığlığımıza cevap verdiniz. Üretim bizden bilgi birikimi sizden anlayışıyla çıktığımız bu yolda sanayi-üniversite el ele birlikte kalkınacak ve ülke ekonomisine omuz omuza birlikte katkı sağlayacağız.” şeklinde konuştu.

ÜST