MESAM METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

METAL SANAYİ

2011 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, platform ızgaraları, ızgara basamaklar, Izgara Çit Sistemleri gibi hafif çelik konstrüksiyon ürünlerin imalatını yapmaktadır. Firma merkezimiz Ankara’da yer almaktadır. İmalat ve Satış faaliyetlerinde bulunan Ankara Fabrikamız dışında İstanbul ve Bursa’da da satış ofislerimiz bulunmaktadır.

Sektöründe tecrübeli kadrosu ile Mesam Metal olarak müşterilerimize sadece talep etmiş oldukları ürünleri değil, aynı zamanda satış öncesi ve satış sonrası yüksek kaliteli hizmeti de sunmaktayız. Böylece Mesam Metal, müşteri memnuniyetini ön plana alarak, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı sağlayan bir çözüm ortağı olmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tedarik ettiğimiz ürünlerin başında platform ızgaraları bulunmaktadır. Izgaralar özellikle yürüme yolları, kanallar, merdivenler, fasatlar, çitler, dış cephe ve tavan kaplamalarında kullanılmaktadır. Izgaralar firmamız tarafından projeye uygun olarak kesilmiş, çerçevelenmiş ve yüzey kaplaması yapılmış olarak tedarik edilebildiği gibi ayrıca projesi hazırlanmamış işlerde kullanılmak üzere hazır panel ızgara olarak da tedarik edilebilmektedir.

Tedarik ettiğimiz başlıca ızgara tipleri: Baskılı Kaynaklı Izgaralar, Baskılı Geçme Izgaralar, Burmalı Demirli Izgaralar, Yarım Geçme Izgaralar, Tam Geçme Izgaralardır. Izgaralar farklı malzemelerden imal edilebilirler. Tedarik ettiğimiz ürünlerin önemli bir kısmı çelik ızgaralardır. Çelik Izgaralar, yüzey kaplaması yapılmış olarak galvanizli ızgara şeklinde tedarik edilebildiği gibi, boyalı olarak veya yüzey işlemi görmeden siyah olarak da tedarik edilebilirler. Ürün gamımızda ayrıca paslanmaz çelik ızgaralar ve alüminyum ızgaralarda bulunmaktadır.

Firmamız ayrıca Izgara Çit Sistemlerinin de imalatını yapmaktadır. Müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun gözenek açıklığı ve ölçülerde Çit Izgaraları, hazır dikmeler ve bağlantı cıvataları ile birlikte, sıcak daldırma galvanizli veya boyalı olarak tedarik edilmektedir.

Firmamız bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır. Mesam Metal olarak, sektöründe önde gelen firmalardan tedarik ettiğimiz hammadde, hizmet ve ürünler ile uluslararası standartlara uygun, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, yüksek kaliteli ürünleri en kısa sürelerde teslim ederek rakiplerimizin önünde yer almayı başardık. Mesam Metal, gelecekte de sürekli iyileştirme, öngörü ve sorumluluk anlayışı ile müşterilerine en verimli ve etkili çözümleri sunmaya devam edecektir.

ÜRETİM

ALANLARI

Baskılı Kaynaklı Izgaralar

Baskılı Geçme Izgaralar

Tam Geçme Izgaralar

Yarım Geçme Izgaralar

Burmalı Demirli Izgaralar

Paslanmaz Çelik Izgaralar

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 7 Cad. No: 6
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 436 2575
+90 312 436 2575
http://www.mesammetal.com.tr
info@mesammetal.com.tr

TOP