KERİMLER KLİMA ISITMA SOĞUTMA TAAH.İNŞ.SAN.TİC.A.Ş.

1986 yılında havalandırma sektöründe iş hayatına başlayan KERİM ERARSLAN tarafından 2008 yılında KERİMLER HAVALANDIRMA MAK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.'yi kurmuştur.

İvedik Organize Sanayi bölgesinde hizmet vermekte olan KERİMLER HAVALANDIRMA , ilk olarak hava kanalı üretim ve montajıyla faaliyetlerine başlamıştır. Hava kanalı faaliyetlerini prizmatik hazır kanal makinası alarak profesyonel hale getirmiş ve kaliteli ürün üretimi ve montaj yolunda bir adım daha ilerlemiştir.

Hava kanalı montajıyla yetinmeyen KERİMLER HAVALANDIRMA, havalandırma işlerini anahtar teslim olarak 2009 yılında yapmaya başlamıştır.

2010 yılında Klima santrali çeşitleri , ısı-geri kazanım cihazı çeşitleri , aspiratör ve vantilatör çeşitleri gibi cihazların üretimini hızlandıran KERİMLER HAVALANDIRMA; MARKA TESCİL, ISO 9001:2008, TSEK, TSE-HYB, CE gibi kalite sertifikalarını bünyesine katmış ve standartlara uygun üretime geçmiştir.

2016 yılında makine parkurunu genişleten, mühendislik alt yapısına önem veren, ar-ge faaliyetlerini artıran KERİMLER HAVALANDIRMA; KERİMLER KLİMA ISITMA SOĞUTMA TAAHHÜT İNŞAAT SAN. Ve TİC. A.Ş.‘ yi kurarak; klima, havalandırma, ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma cihazlarını üretmeye profesyonel olarak adım atmıştır.

KERİMLER KLİMA ISITMA SOĞUTMA TAAHHÜT İNŞAAT SAN. Ve TİC. A.Ş faaliyetlerine İvedik 21. Cad. üzerinde başlamıştır.

KERİMLER KLİMA; VRF ve SPLİT sistemlerde HİTACHİ markası ile bayilik antlaşması yaparak sizlere sunduğu hizmet ağını geliştirmeye devam etmektedir.

21. Cad. yerimizde şovrumumuzda yapmış olduğumuz cihazlar görmeniz için sizleri davet etmekteyiz.

ÜRETİM

ALANLARI

Klima

OSB ADRES

Malıköy AOSB, 5. Cad. No:4
Sincan / ANKARA 06909 Ankara, Türkiye‎
+90 312 395 43 18
+90 312 395 43 19
http://www.kerimlerhavalandirma.com
info@kerimlerhavalandirma.com

TOP